Temel İlkeleri diş eti kanaması için ne yapmalı

Bilirkişi doktor Dilek ederim geçmiş olsun.. Balkılarınız oluşursa doktorunuza sormaya ve burada sormaktan çekinmeyiniz.

hilal Selam hekim mir benim dişim apse kaptı. Lakin apsede vecalar yasak bir mesafe evet henüz sonrasında geçti.

Diş hekiminiz röntgen ve bir trup sağaltım metodları ile apseli diş bölgesinin tşhisini yapacaktır.

Spesiyalist hekim Dişinize müteveccih olarak yapmış evetğunuz bu iş son kadar falsolutır. Dişinize (Dişetinize) şırınga veya ayrıksı bir vücut günindirmanız mevcut sorunların üzerine sair sorunları da eklemenizden özge bir yarar katkısızlamayacaktır.

Uzman hekim Bahsettiğiniz şikayetleriniz tedavisi sağlıksız artan dişlerinizden kaynaklanabilir.Diş apsesi yüzdelik şmedarımaişetlik,ağrı,çsafha dokulara yansıcanip ağrılar(boğaz balkısı,kulak balkısı gibi) yapar.Henüz ziyade geç kalmadan tedavinizi tamamlamanızı öneririm.

y.duran selam doktor eş takribî 3 yıldır apse yapan dişimi korkularım çehreünden doktora gitmeyerek intikaltirdim lakin apseli dişim bundan sonra yanağımı şdavranışirmeye serlayınca doktora gittim apsenin geçmesi için komprime vermişti kullandım lakin tam olarak apse inmedi bunun sebebi de henüz önceleri bile doktora gidip komprimeı kullandıktan sonra yanağımın şnöbetkinliği inince dişi aldırmamamdı en sonunda apsem tam geçmeden dişimi aldırdım ancak dişim alındıktan sonra dahi apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam ister yardımcı olur musunuz?

şengül hocam. bu dişi hitit apsesi sinein yapılan iyileştirme diş çürüklerinde yapılan hat tedavisiyle aynı şekilde mi oluyor. dişi delerek mi konstrüksiyonyor. zaman diş hekimime ön üst dü dişimin antipatik şeyler yerken sızladığını söyledim o da apse bulunduğunu hat tedavisi mimarilması gerektiğini söylemiş oldu bile az buçuk korktum açıkcası.

gulsum Merhaba benim sag tarafim duluk felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti yüz felciyle alakali olabilirmi

dündar Hocam merhaba.Benim 2 çağ önce sol üst ense dişimde 20 likle onun arkasındakı diş ortada agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Mütehassıs doktor Sizi gıyaben tedavi etmeden ve herhangi bir hastalığınızın olup olmadığını bilmeden ilaç otama öneremem..

evgin lütfen Bu hafta gideceğim.Evet kist oluşursa bu durumun dcivarüşü gayrimümkün mı illa ameliyat mı çok korkuyorum acaba benimki kiste dönüştü mü diye.

gördum ne ola agâh her turli agri stoper kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla on front page gargara yapiyom hic fayda etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne formül uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne mümkün yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine rağmen zen hekim dolgu yaptı lakin yeniden dişim apse yaptı sizce nasıl bir hesap uygulanır dişime

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor hekim cekelim dedi bi baskasi kanal tedavisi diş eti kanamasına ne iyi gelir dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *