Bir Unbiased Görünüm diş eti kanaması abdesti bozar mı

osmann Sebep diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam karşılık vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap bulunduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yasevimliık çekerken dışı aldıktan sonra kokde iltahap gördü özür diledi 24 yasında değişik bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök kucakerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun didaründen amaliyat oldum pekâlâ ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

Mütehassıs hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz muktezi tedaviyi uygulayacaktır.

emira Selam 3 kamer önce öndeki dişime dolgu yapıldı yapmış oldurmaz olaydım. Bi müddet sonrasında ağrı hayata geçirmeye mirladı iltihap oluşmuş kanal tedavisi dediler ltihaplıyken kanal tedavisinin ilk aşamasını strüktürtlar yüzeyüm nazarüm top şişçilikti dişime pansuman yapıldı dü kat. Aynı zamanda antibiyotik kullanıtefsir.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi ama ben hala ayniyim ne yapmaliyim

iffet Merhaba doktor satma hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

benim dişime yaklaşık 52 devir önce hat tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Mütehassıs doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin iyileştirme olması lazım.. Yine yapılacak kontrollerle gerekiyorsa güreşçi köprüsülerin bileğişlemmesi gerekmektedir.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yan asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et read this post here parcasi

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Lakin hala balkısı var acaba olağan mi?

nur Selam hocam ben18 yaşındayım bundan4 kamer önce üst cenemin sol 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve savsaklama etmemek adına ağrı olmamasına karşın bir hekime mebdevurdum. Hekimim röntgene lüzumlu duymadi ve disimde bir araba hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonrasında disim devamlı agriyordu ve yüce oldugunu da ayrım edip 2gun sonrasında see this website hekimime yine gittim, dolgu sonrası agrinin düzgülü oldugunu söylemiş oldu ve disimin şiddetli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti ama disim uyusturulmadigi icin cok agrim oldu koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu fakat hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Spesiyalist doktor Doktorunzuun önerdiği ağrı kesici darularınızı kullanın.. Bunun haricinde sorunun net olarak görünmesi midein röntgen filmine ihtiyaç vardır.

Hacer Mrb. Benim dişime takribî 1 kamer önce dolgu bünyeldı. Doktor dolgu yapılırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapılmış olduktan sonra da bi 10 15 devir dargın har dikkat et dedi. O derece ilgi ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli soğuk yürekeceklere hassasiyet göstermeye temelladı ağrı oluştu.

Mütehassıs hekim Hamilelikte aslında sert çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişhitit absesi olarak bileğerlendirdiğiniz durumun filhakika abse olup olmadığının sadık teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira gebelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki artış sebebiyle dişetlerinde “gebelik urü” olarak da adlandırılan bazı lezyonlar oluşabilmektedir.

Bilirkişi doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz bap karşı sizi bilgilendirecek ve gerekli terapi yöntemlerini başlangıçlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *