diş eti kanaması için gargara Günlükler

mehtap Slm hocam dü gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis lakin agzimdaa dert var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf hoppa siskinlik ne yapmaliyim

Mütehassıs hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek esermek gerekir.

kaan Hekim komutan benim sol azcaı dişim önce dertdı sonrasında balon gibi şmeseleti doktora gittim mideini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi yalnız çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı yarıp iltahabı tehişeşcaz dedi bu otama uygunmudur ?

Kompetan doktor Dişiniz sinein kesinlikle bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Kompetan hekim Öncelikli olarak bir diş hekimine gitmelisiniz. Diş röntgen filminiz çekilecek antibiyotikle iltihap kurutulduktan sonrasında dişinizin durumuna için dişiniz çekilecek..

benim dişime takribî 52 güneş önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

kenan hocam dişimdeki dolgu düştü doktoruma gittim dişimi birazdaha oydu ve yeni dolgu yaptı bir gündüz sonra dişimde müthiş bir acı kelleladı yine gittim dolguyu aldı arızi dolgu koydu ve iltihap geçzarif dişi kızılıcaz dedi 1 hafta evet acı hiç dinmiyor devalarımı metodik olarak kullanıyorum dahada over here keleşye gitmeye kelleladı utanmaüm komple şişlemti teşhisnmayacak haldeyim ne yapmam gerekir

zura merhaba hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol yöre asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir et parcasi

4 güneş önce diş dertsı şikayetiyle gittiğim diş hekimimden dişimin apse yaptığını öğrendim ve yalnız hat tedavisine mebdelanıldı antibiyotik ile birlikte.

burak Mrb hocam benim ust son iki disin şu demek oluyor ki azi disin arasi agriyordu,doktora gittim dis hitit apsesi dedi muhtemelen orda ödememek parcasi kalmis dedi ve düzgülü agriyodu ozaman,disetinden lemige gecmis dedi ve gargara antibiyotik ve agri stoper yazdi o bolgeyi taalardan temizledikten sonra…eve gittim frcalama ilaclari kullanmada saksilik olmadi.birkacgun sonrasında daha kotu agrimaya basladi beynime vuruyo agri

Mahir hekim Antibiyotik tesirini gösterecektir. Doktorunuz vermiş başüstüneğu ilçaları tarif etmiş olduğu şekilde lamaya devam edin bir sonraki termin tarihine derece.

Bilirkişi hekim Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir gidiş bileğildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi takkadak tedavi yapmış oldurın..

hilal dişime ortalama bir yıl önce hat tedavisi dokumaldı fakat aradan dü kamer geçmeden o dişimde bir kırılma başüstüne ve dişimin midei oyuk official site kabil oldu tüketmek yediğim ahit çiğneme esnasında vecama oluyo dişlerimi birbirine bastıramıdeğerlendirme ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Diş kökünde oluşan apseler bağırsakin çoklukla kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş hat tedavisi yapabilmektedir. Lakin bu sorunin uzmanı olan endodontistler diş hat tedavisini yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *